SKUTER ALEX ONE 200

150,675 ден

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Моќност на моторот

7,3 KW

Д×Ш×В (мм):

2100×760×1460

Меѓуоскино растојание

(мм): 1560

Тежина на истовар

(кг): 129

Максимална носивост (kg):

150

 

Капацитет на резервоарот за гориво (L):

6,0±0,5 (L)

Гума:

130/60-13 / 130/60-13

 

Палење:

C.D.I

Кочница (предна/задна):

диск/тапан

Систем за стартување:

електричен старт/почеток

Дополнителни информации

Подкатегорија