Купи!

SKUTER GARELLI XO 300

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Модел: Garelli XO 300
Тип на мотор: 175mn – 3A, 300cc – 4 тактен . 16,5 Kw
Ладење:Течно
Стартер: електричен, CVT
Палење: ECU
Отвор x Удар: 75 mm x 67 mm
Пренос:Појас
Предна суспензија: Телескопска вилушка
Задна суспензија: пролетен амортизер
Предни / задни сопирачки: диск / диск
Должина / Ширина / Висина: 2.097 mm x 711 mm x 1.244 mm
Тежина:139 кг
Предни / задни гуми:100/80-16 / 130/70-16
Режим на работа на предна / задна сопирачка:Рака / Рака
Меѓуоскино растојание:1.440 mm
Максимална брзина:130 км/ч

Дополнителни информации

Подкатегорија