SKUTER 3L EAGLE

64,575 ден

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Модел:50-QT-3L-EAGLE
Мотор:50cc – 4 Тактен
Моќност:3.8 hp
Ладење:Air cool
Стартер:Електричен / Курбла
Предна / Задни Кочници:Диск / Гуртни
Предни / Задни Гуми:3.50-10 / 3.50-10

Дополнителни информации

Подкатегорија