SKUTER EIVISSO 50

89,175 ден

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Модел:Eivisso 50cc 4T Retro
Моќност:3.0 hp
Тип на мотор:50cc – 4-Тактен
Ладење:Воздушно
Стартер:Електричен / Курбла
Предна / Задна Гуми:120/70-12 / 120/70-12
Предна/ Задна Кочници:Диск / Гуртни

Дополнителни информации

Подкатегорија