SKUTER FORCE 150CC

95,325 ден

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

FORCE 150cc
Мерење на моторотБОРЕ*МОЗЕН (мм) 4 такт
ПОМЕСТ (cc)
4 такт
ЦИЛИНДЕР 57,4мм
СИСТЕМ ЗА ЛАДЕЊЕ Се лади со воздух
СООДНОС НА КОМПРЕСИЈА 9,5:1
МАКС. КОНСКИ (kw/rpm) 6,8
МАКС. ВРТЕЖ (Nm/rpm) 9,3
СИСТЕМ ЗА СТАРТУВАЊЕ Електрична и нога
КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОР ЗА ГОРИВО(L) 7,5
СИСТЕМ ЗА ПАЛЕЊЕCDI
ГУМА TIRE STD (FR/RR) 130/60-13

Дополнителни информации

Подкатегорија