1190eur

SKUTER ITRAXX – 50

73,185 ден

73,185 ден

Подкатегорија
This option is required
Скутери 50CC - 4T
Clear selection
SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Модел:50-ITRAX – 4T
Моќност:3.9 hp
Тип на мотор:50cc – 4 Тактен
Ладење:Воздушно
Стартер:Електричен / Курбла
Пренос:Автоматски
Должина / Ширина / Висина:1.870mm x 700mm x 1.165 mm
Пренос / Задни Гуми:120/70-12 / 120/70-12
Пренос / Задни Кочници:Диск / Гуртни

Дополнителни информации

Подкатегорија