SKUTER ROCKET I

81,795 ден

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Тип на мотор:
1P39QMB – 4T
Работен волумен на цилиндарот:50 cc
Стартување:Електрично / Курбла
Диманзии L x W x H (mm):1825 x 675 x 1173
Меѓуоскино растојание:1335
Предни /Задни Кочници:Диск / Гуртни
Бандажи Предни /Задни:Ал. Легура / Ал. Легура
Димензии на гуми Предни /Задни:120/70-12 / 120/70-12
Палење :CDI
Батерија:12V – 7Ah

Дополнителни информации

Подкатегорија