SKUTER VERACRUZ 50

83,025 ден

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Модел:VERACRUZ 50
Моќност:2.80HP
Тип на мотор:50cc – 4 Тактен
Ладење:Воздушно
Стартер:Електричен / Курбла
Пренос:Автоматски
Должина / Ширина / Висина:1.900mm x 705mm x 1.135mm
Пренос / Задни Гуми:110/70-12 / 110/70-12
Пренос / Задни Кочници:Диск / Гуртни

Дополнителни информации

Подкатегорија