SKUTER ZN 50QT-52A

73,800 ден

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Модел:ZN50QT52A
Моќност:2.70HP
Тип на мотор:50cc – 4 Тактен
Ладење:Воздушно
Стартер:Електричен / Курбла
Пренос:Автоматски
Должина / Ширина / Висина:1.780mm x640mm x 1.070 mm
Пренос / Задни Гуми:90/70-12 / 90/70-12
Пренос / Задни Кочници:Диск / Гуртни

Дополнителни информации

Подкатегорија