SKUTER ZN50QT-R8

81,180 ден

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Модел:ZN50QT
Моќност:2.2kw
Тип на мотор:50cc – 4 Тактен
Ладење:Воздушно
Стартер:Електричен / Курбла
Пренос:Автоматски
Должина / Ширина / Висина:1.825mm x 680mm x 1.145 mm
Пренос / Задни Гуми:120/70-12 / 120/70-12
Пренос / Задни Кочници:Диск / Гуртни

Дополнителни информации

Подкатегорија